Klamki antywłamaniowe

Przy urządzaniu domu czy mieszkania i wyborze odpowiednich do niego klamek nie należy zapominać o drzwiach zewnętrznych. Klamki zewnętrzne, podobnie jak wewnętrzne mogą, a nawet powinny odznaczać się walorami dekoracyjnymi i dopasowanym do stylu drzwi i naszych wnętrz charakterem. Ich wybór to jednak znacznie więcej niż kwestia estetyczna. Drzwi to bowiem pierwsze miejsce, przez które do naszego domostwa może próbować dostać się złodziej czy inny intruz. Dobrze zatem zainwestować w drzwi i klamki antywłamaniowe.

Klamki do drzwi zewnętrznych – bezpieczeństwo przede wszystkim

Klamki zewnętrzne obowiązkowo powinny odznaczać się ogromną solidnością i wytrzymałością. Coraz częściej spotykane klamki antywłamaniowe wyposażone są dodatkowo w szereg zabezpieczeń, mających utrudnić potencjalnym intruzom ich uszkodzenie czy rozkręcenie. W rozpoznaniu, z jaką klamką mamy do czynienia pomoże nam jej atest i przyznana klasa antywłamaniowa. Trwałe i bezpieczne klamki do drzwi zewnętrznych nie muszą jednak wcale prezentować się topornie czy nieatrakcyjnie – nowoczesna technologia sprawia, że nowoczesne klamki antywłamaniowe przyjmować mogą różne formy. Wiele z nich to designerskie, eleganckie modele, które nie tylko ochronią Państwa domostwo, ale też ozdobią jego strefę wejściową.

Jak wybrać bezpieczne i atrakcyjne klamki zewnętrzne?

W naszym asortymencie znajdą Państwo jedynie zaprojektowane z niezwykłą starannością i wyposażone w niezbędne atesty klamki do drzwi zewnętrznych renomowanych producentów, w tym nowoczesne klamki antywłamaniowe. Wyselekcjonowane przez nas produkty to wyłącznie eleganckie, miłe dla oka i wykonane z najwyższej klasy materiałów modele. Nie brak tu projektów naprawdę designerskich, które swoją szykowną i dystyngowaną formą będą stanowić idealne preludium do znajdujących się za nimi wnętrz. Ponadto ich wyróżnikiem jest wysoka funkcjonalność i długoletnia trwałość, co zapewniają cenieni na rynku i nagradzani producenci. Nasze klamki zewnętrzne to gwarancja słusznego wyboru – zarówno w zakresie bezpieczeństwa, jak i dekoracyjnej formy.