Klamki okienne

W domu potrzebujemy klamek nie tylko w drzwiach. Klamki okienne to niemniej ważny element funkcjonalny, który również może stać się dekoracyjnym. Istotna jest ich wygoda użytkowania oraz walory bezpieczeństwa. Estetom z pewnością będzie zależało również na ich atrakcyjnej formie oraz spójnym z wystrojem wnętrza i ramą okna wyglądzie.

Bezpieczne klamki okienne – z kluczykiem czy bez?

Klamki okienne, podobnie jak klamki do drzwi zewnętrznych stanowią barierę i ochronę między wnętrzem naszego domu a światem zewnętrznym, w tym różnej maści intruzami. Niezmiernie ważna jest więc ich solidność. Szczególnie do coraz popularniejszych okien antywłamaniowych zaleca się klamki okienne z kluczykiem, które nawet w przypadku zbicia szyby utrudnią intruzowi wejście do domu. Ich obsługa jest niezwykle prosta i nieuciążliwa, a stanowią one dodatkowe zabezpieczenie.

Klamki okienne z kluczykiem działają też zabezpieczająco w drugą stronę – to doskonałe rozwiązanie do pokoju dziecięcego i wszędzie tam, gdzie istnieje ryzyko, że Państwa pociecha mogłaby sama otworzyć sobie okno. To więc zbawienie dla każdego troskliwego rodzica.

Klamki okienne — stylowa dekoracja okna

Popularne obecnie zwiewne firanki mgiełki, rolety czy żaluzje to przesłony okienne, które w dzień mają wpuszczać do wnętrz dużą ilość światła. Dlatego zazwyczaj więcej odsłaniają niż zasłaniają, ukazując okno w całej krasie. A kiedy tak się dzieje, ważne jest, aby klamki do okien nie szpeciły tego elementu. W ofercie naszego sklepu posiadamy bogaty asortyment klamek, które służą nie tylko do otwierania i zamykania okna. Ich równie ważną funkcją jest dekoracja przestrzeni, aby harmonijnie współgrała ona z resztą wnętrza. Dlatego dla wszystkich wielbicieli piękna ukrytego w detalach zgromadziliśmy ofertę, na którą składają się klamki do okien plastikowych oraz drewnianych.

Starannie zaprojektowane uchwyty to doskonały wybór to pomieszczeń utrzymanych w klasycznym lub nowoczesnym stylu. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie obok długoletniej eksploatacji ważna jest wysoka estetyka. Bezpieczne klamki do okien to oferta, z którą nie mogą konkurować masowo produkowane elementy ze sklepów sieciówkowych. Dobierz do nich utrzymane w podobnym stylu klamki wewnętrzne.

Wysoka odporność, doskonała jakość i różnorodność estetyczna dostępnych w naszym sklepie klamek okiennych pozwoli Państwu dokonać najlepszego dla siebie wyboru. Niezbędne atesty i przetestowana solidność gwarantują zaś ich doskonałe bezpieczeństwo. Wysoka jakość wykonania oferowana przez sprawdzonych producentów oraz wygoda i łatwość ich obsługi wpłyną zaś na komfortowe i długotrwałe ich użytkowanie.