Mestre

Założona w hiszpańskiej Walencji w 1952 roku firma Maestre kultywuje swoje rzemieślnicze tradycje, produkując najwyższej jakości, artystyczne klamki i baterie łazienkowe. Misją firmy jest spełnianie oczekiwań najbardziej wymagających klientów oraz zachwycanie luksusowymi i unikatowymi formami swoich wyrobów. Zamiłowanie do rękodzieła, wieloletnie doświadczenie i praca z jedynie najlepszej klasy materiałami, jak mosiądz, brąz, kryształy Swarovskiego i 24-karatowe złoto powodują, że baterie i klamki Maestre to wyroby prawdziwie ekskluzywne, stanowiące swoistą biżuterię dla wnętrza.

Baterie i klamki Maestre – czysty luksus

Elegancja i luksus – to słowa, które przychodzą na myśl na widok każdej baterii czy klamki Maestre. Te miniaturowe dzieła sztuki zachwycają swoimi wytwornymi formami i ponadczasowym, dystyngowanym stylem. Akcesoria Maestre to synonim smaku i wysublimowania, stanowiący doskonały dodatek do ekskluzywnych wnętrz w stylu klasycznym czy glamour. Szeroka gama kształtów, materiałów i rodzajów wykończenia pozwoli Państwu na znalezienie idealnego wzoru i wariantu klamki czy baterii.

Baterie i klamki Maestre to klasa sama w sobie i tradycyjne wartości doskonale przeniesione w XXI wiek. Najwyższa jakość klasycznych materiałów i staranne, ręczne wykonanie przekładają się na ich trwałość i wytrzymałość. Nowoczesne rozwiązania, na przykład w zakresie technologii oszczędzania wody, powodują zaś, że to nie tylko produkty wysoce dekoracyjne, ale też praktyczne i ekologiczne. Artystyczne akcesoria Maestre to więc idealny wybór dla miłośników prawdziwego luksusu.

klamki mestre