Pamar

 • AUTORE

  Uchwyty i gałki meblowe

 • GEM

  Uchwyty i gałki meblowe

 • BASIC

  Uchwyty i gałki meblowe

 • CLASSIC

  Uchwyty i gałki meblowe

 • HANG

  Akcesoria do szaf i garderób

 • LARGE

  Uchwyty drzwiowe

Pamar to rodzinna firma powstała w północnych Włoszech tuż po II Wojnie Światowej. Obecnie to jeden ze światowych liderów w zakresie produkcji uchwytów i gałek oraz innych akcesoriów meblowych. Prowadzona przez dzieci założycieli marka Pamar skupia się na dostarczaniu na rynek wysokiej klasy produktów o silnej tożsamości i unikalnym, designerskim charakterze. Współpraca z licznymi uznanymi projektantami pozwala na tworzenie oryginalnych, ciekawych wzorów, a zachowanie produkcji w całości w Italii sprawia, że wszystkie uchwyty meblowe Pamar poddawane są stałej, skrupulatnej kontroli jakości.

Uchwyty Pamar – unikalny styl, który kreuje trendy

Gałki i uchwyty meblowe Pamar odznaczają się przede wszystkim niewątpliwym stylem i szykiem, popartym latami doświadczenia i eksperymentów. Projektom firmy niejednokrotnie udawało się przewidywać trendy i oczekiwania Klientów, dlatego marka Pamar szybko dołączyła do grona liderów rynku. Wykorzystanie wielu szlachetnych i ciekawych materiałów, jak mosiądz, stal nierdzewna, ceramika, szkło Murano, drewno czy korek oraz różnorodne inspiracje sprawiają, że uchwyty meblowe Pamar schlebiają wielu gustom i pasują do bardzo wielu wnętrz i sprzętów. Ich zachwycające formy i ciekawe faktury wynoszą te codzienne, funkcjonalne akcesoria na wyższy poziom, czyniąc z nich pełnoprawne elementy dekoracyjne i ważną część składową aranżacji.

Co niemniej ważne, gałki i uchwyty Pamar odznaczają się prawdziwie rzemieślniczą jakością wykonania. Skrupulatny nadzór całego procesu produkcji gwarantuje taki stan rzeczy. Uchwyty Pamar to zatem trwałość na lata i prawdziwie włoski design w Twoim domu.