Klamki brązowe

Klamki do drzwi to z pozoru niewielki detal aranżacyjny, który podkreśla charakter wnętrza i dodaje mu klasy. Wybierając klamki wewnętrzne warto zwrócić uwagę na kolekcje znanych i cenionych producentów. To oni wyznaczają światowe trendy i standardy jakości dla całej branży. A wyrobem, który w ostatnim czasie cieszy się rosnącym zainteresowaniem są klamki brązowe.

Klamki brązowe idealnie wpisują się w aktualne projekty wnętrzarskie. Bardzo dobrze komponują się z drzwiami drewnianymi i okładzinami z naturalnego drewna, jednocześnie doskonale kontrastując ze skrzydłami utrzymanymi w jasnych kolorach. Głównym atutem klamki brązowej jest uniwersalny charakter, który koresponduje zarówno z klasycznymi jak i nowoczesnymi stylami aranżacji wnętrz.

Wysokiej jakości klamki brązowe: Oryginalna biżuteria dla Twoich drzwi

O klamkach bardzo często można usłyszeć, że są biżuterią dla drzwi. Oznacza to, że powinny być eleganckie, wykonane z wysokogatunkowych materiałów i precyzyjnie wykończone. Takie są właśnie proponowane przez Studio Klamek klamki brązowe. W stałym asortymencie posiadamy wyroby znanych i cenionych na świecie producentów klamek, okuć drzwiowych i uchwytów meblarskich. To pozwala nam dostarczać klamki brązowe odznaczające się oryginalnym wzornictwem i ponadprzeciętną jakością. Są odporne na uszkodzenia, nie tracą koloru i nie odbarwiają się pod wpływem oddziaływania promieniowania słonecznego.

Klamki brązowe oferujemy w szerokiej gamie wykończenia:

  • wysoki połysk,
  • półmat,
  • mat,
  • satyna.

W naszym Sklepie znajdziesz zarówno tradycyjne klamki z rączką ( z blokadą lub bez), jak i gałki oraz pochwyty. Do wnętrz utrzymanych w tradycyjnym stylu proponujemy klamki z długim szyldem, podczas gdy do wnętrz nowoczesnych klamki z krótkim szyldem i rozetą. W nowoczesnych minimalistycznych wnętrzach bardzo dobrze sprawdzają się proste geometryczne formy. We wnętrzach rustykalnych oraz glamour z powodzeniem można się pokusić o klamki z dekorowanymi rączkami.

Ze względu na uniwersalny charakter, klamki brązowe znajdują zastosowanie w przestrzeniach mieszkalnych i użytkowych. Doskonale sprawdzą się w Twoim domu lub mieszkaniu, a także biurze i lokalu usługowym.

Zapraszamy na zakupy online!