Klamki ceramiczne

Klamka to nie tylko funkcjonalny dodatek do drzwi, to także element wystroju wnętrza. Dlatego wybierając klamki do naszego domu czy mieszkania powinniśmy zadbać o ich dopasowanie do stylu aranżacji danych przestrzeni. Klamki ceramiczne są przykładem modeli klasycznych. Doskonale sprawdzają się we wnętrzach urządzonych w stylu retro, rustykalnym, shabby chic i angielskim.

Klamki ceramiczne wykonuje się we wszystkich wariantach. Oznacza to, że ich oferta obejmuje zarówno tradycyjne klamki drzwiowe, jak i gałki oraz uchwyty meblowe. Wybrane modele są dostępne w pełnym spektrum asortymentowym – od klamek, aż po kilka rodzajów uchwytów meblowych – co pozwala na tworzenie spójnych stylistycznie i designersko wnętrz.

Czym wyróżniają się klamki ceramiczne?

Ceramika jest bardzo przyjemna w dotyku. Klamki ceramiczne doskonale układają się w dłoni, jednocześnie zapewniając wysoki komfort otwierania i zamykania drzwi. Kolejnym atutem oferowanych modeli jest atrakcyjne wzornictwo, które zwraca uwagę i z pewnością wyróżni Twoje wnętrza na tle projektów powielanych z katalogów. Na uwagę zasługuje jeszcze jeden szczegół. Mimo zastosowania pozornie delikatnego materiału, klamki ceramiczne cechuje wysoka trwałość i odporność na uszkodzenia.

Inspirowane czy nowoczesne: Bogate wzornictwo klamek ceramicznych

Wraz z postępem technologicznym możliwości produkcyjne w zakresie wykonawstwa klamek ceramicznych uległy znacznemu poszerzeniu. Obecnie możemy z dużą dowolnością łączyć materiały z sobą i w ten sposób uzyskiwać klamki ceramiczne o zróżnicowanym wzornictwie – klasycznym i nowoczesnym.

Obok tradycyjnych zdobień inspirowanych naturą oraz klamek jednokolorowych, producenci elementów ceramicznych proponują również bardziej odważne akcenty. To wzory geometryczne oraz mozaiki inspirowane wzorami etnicznymi. Klamki tego typu doskonale wpisują się w oczekiwania aranżacyjne stawiane współczesnym wnętrzom.

Sięgnij po wysokiej jakości klamki ceramiczne

Klamki ceramiczne oferują klasyczną estetykę, wysoką trwałość oraz funkcjonalność. Zastosowanie ceramicznego wykończenia pozwala na ich dowolne kształtowanie i tworzenie atrakcyjnych oraz unikalnych pod względem wzorniczym propozycji. Zależnie od wybranego modelu, klamki ceramiczne są jednokolorowe lub bogato zdobione. W zdobieniach przeważają motywy kwiatowe, dużą popularnością cieszy się również marmurek.

Wszystko można kupić w naszym sklepie z klamkami w Warszawie. Klamki ceramiczne oferujemy w ramach sprzedaży stacjonarnej jak i wysyłkowej. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze najlepszego rozwiązania do Twoich wnętrz.

Zapraszamy na zakupy online!