Klamki czarne

Czarne klamki – nowy wyraz elegancji dla mieszkania, domu i biura

Myśląc o klamkach do drzwi wewnętrznych większość z nas koncentruje się przede wszystkim na aspekcie użytkowym oferowanego produktu. Tymczasem klamki odgrywają ważną rolę w zmieniających się trendach wnętrzarskich, co możemy zaobserować w kolekcjach znanych i cenionych producentów okuć drzwiowych. W ostatnich sezonach prym wiedzie klamka czarna. Klamka czarna dostępna w wariancie wykończenia satynowego, błyszczącego i półmatu doskonlae komponuje się z praktycznie każdym systemem drzwiowym, niezależnie od koloru, deseniu oraz wzoru drzwi wewnętrznych. W systemach charakteryzujących się ciemną kolorystyką czarne klamki są wyrazem dyskretnej elegancji, na tle jasnych drzwi oddznaczają się jako element dekoracyjny o istotnym zlaczeniu dla aranżacji wnętrza. W sprzedaży dostępne są również klamki czarne z elementami chromowanymi. Połączenie czerni i chromu pozwala uzyskać interesujący efekt wizualny, sprawiając, że klamka staje się jeszcze ciekawsza dla oka, jednocześnie uzasadniając obecność w pomieszczeniu komponentów czarnych i chromowanych.

Jakość, trwałość i łatwość w utrzymaniu czystości a klamka czarna

Podczas gdy klamki czarne zawycają unikalnym designem i elegancją, ich aspekt użytkowy wciąż budzi u inwestorów mieszane uczucia. Na ogół boimy się, że kolor będzie się zcierać pozostawiając na powierzchni klamki nieestetyczne plamy. Martwimy się również o aspekt utrzymania klamek czarnych w czystości. W praktyce, wysokiej jakości klamki czarne są niezwykle trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne, a zarazem łatwe do utrzymania w czystości. Przykładem elegankich i funkcjonalnych rozwiązań są klamki marki TUPAI, łączące w sobie nowoczesny design i podwyższoną trwałość na uszkodzenia, co przekłada się na trwały efekt wizualny, nawet w warunkach intensywnego użytkowania przestrzeni.

Klamki TUPAI to szeroki wybór klamek czarnych w różnych wozrach i na różnych rozetach. W zależności od naszych preferencji możemy wybrać nowoczesne klamki na rozetach ukrytych, klamki na rozetach prostokątnych, kwardatowych i okrągłych, a także czarne klamki na szyldzie podłużnym, także klamki zewnętrzne. Mnogość i różnorodność oferowanych rozwiązań sprawia, że klamka czarna jest rozwiązaniem uniwersalnym, które z łatwością dopasujemy do charakterystyki danego pomieszczenia oraz efektu, jaki chcemy uzyskać.

Czarna klamka do drzwi zewnętrznych?

Dzięki wysokiej jakości wykonania czarna klamka doskonale sprawdzi się nie tylko w przypadku drzwi wewnętrznych, ale również zewnętrznych. Dedykowane modele odznaczają się podwyższoną odpornością na szkodliwe oddziaływanie czynników atmosferycznych oraz mechanicznych. Dzięki temu czarna klamka do drzwi zewnętrznych przez długi czas zachowuje swoją pierwotną estetykę i zachwyca eleganckim wyglądem.

Klientów poszukujących klamek czarnych zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. W Studio Klamek znajdziecie Państwo czarne klamki TUPAI oraz propozycje innych znanych producentów.

Zapraszamy na zakupy online!