Klamki czarne
/
Klamki czarne

Klamki czarne

Klamki czarne

Czarne klamki – nowy wyraz elegancji dla mieszkania, domu i biura

Myśląc o klamkach do drzwi wewnętrznych większość z nas koncentruje się przede wszystkim na aspekcie użytkowym oferowanego produktu. Tymczasem klamki odgrywają ważną rolę w zmieniających się trendach wnętrzarskich, co możemy zaobserować w kolekcjach znanych i cenionych producentów okuć drzwiowych. W ostatnich sezonach prym wiedzie klamka czarna. Klamka czarna dostępna w wariancie wykończenia satynowego, błyszczącego i półmatu doskonlae komponuje się z praktycznie każdym systemem drzwiowym, niezależnie od koloru, deseniu oraz wzoru drzwi wewnętrznych. W systemach charakteryzujących się ciemną kolorystyką czarne klamki są wyrazem dyskretnej elegancji, na tle jasnych drzwi oddznaczają się jako element dekoracyjny o istotnym zlaczeniu dla aranżacji wnętrza. W sprzedaży dostępne są również klamki czarne z elementami chromowanymi. Połączenie czerni i chromu pozwala uzyskać interesujący efekt wizualny, sprawiając, że klamka staje się jeszcze ciekawsza dla oka, jednocześnie uzasadniając obecność w pomieszczeniu komponentów czarnych i chromowanych.

Jakość, trwałość i łatwość w utrzymaniu czystości a klamka czarna

Podczas gdy klamki czarne zawycają unikalnym designem i elegancją, ich aspekt użytkowy wciąż budzi u inwestorów mieszane uczucia. Na ogół boimy się, że kolor będzie się zcierać pozostawiając na powierzchni klamki nieestetyczne plamy. Martwimy się również o aspekt utrzymania klamek czarnych w czystości. W praktyce, wysokiej jakości klamki czarne są niezwykle trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne, a zarazem łatwe do utrzymania w czystości. Przykładem elegankich i funkcjonalnych rozwiązań są klamki marki TUPAI, łączące w sobie nowoczesny design i podwyższoną trwałość na uszkodzenia, co przekłada się na trwały efekt wizualny, nawet w warunkach intensywnego użytkowania przestrzeni.

Klamki TUPAI to szeroki wybór klamek czarnych w różnych wozrach i na różnych rozetach. W zależności od naszych preferencji możemy wybrać nowoczesne klamki na rozetach ukrytych, klamki na rozetach prostokątnych, kwardatowych i okrągłych, a także czarne klamki na szyldzie podłużnym, także klamki zewnętrzne. Mnogość i różnorodność oferowanych rozwiązań sprawia, że klamka czarna jest rozwiązaniem uniwersalnym, które z łatwością dopasujemy do charakterystyki danego pomieszczenia oraz efektu, jaki chcemy uzyskać.
Klientów poszukujących klamek czarnych zparaszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. W Studio Klamek znajdzieice Państwo czarne klamki TUPAI oraz propozycje innych znanych producentów.

Zapraszamy na zakupy online!