Klamki do drzwi zewnętrznych

Klamki zewnętrzne pełnią dwie ważne role. Z jednej strony powinny wraz z zamkami zapewniać bezpieczeństwo, z drugiej są wizytówką Twojego domu. Dlatego sięgając po klamki do drzwi zewnętrznych warto zwrócić uwagę na modne modele, które obok solidności i odporności na oddziaływanie czynników zewnętrznych oferują także oryginalny design.

Klamki zewnętrzne należy dobierać adekwatnie do charakteru drzwi. W przypadku ciężkich i solidnych drzwi zewnętrznych, najlepiej sprawdzą się równie solidne i masywne klamki. W przypadku drzwi utrzymanych w standardach nowoczesnego minimalizmu, znacznie lepiej prezentować się  będą klamki o prostej linii i ograniczonym wzornictwie. Na co jeszcze zwrócić uwagę wybierając klamki zewnętrzne?

Wybieramy klamki zewnętrzne: Na co zwrócić uwagę?

Wybór klamki do drzwi zewnętrznych nie powinien być przypadkowy. Zanim sięgniesz po konkretne rozwiązanie, zastanów się jakiej klamki szukasz. Czy ma być dekoracyjna? A może wręcz przeciwnie, zależy Ci na prostej elegancji? Czy szukasz rozwiązania w modnym aktualnie kolorze, czy klamki retro?

Styl i kolorystyka to jednak nie wszystko. Ważnym aspektem w przypadku wyboru klamek zewnętrznych jest sposób otwierania i zamykania drzwi, jak również wyposażenie drzwi frontowych w nowoczesny system kontroli dostępu. To jak będą się otwierały drzwi do Twojego domu, mieszkania lub apartamentu decyduje o tym, jakiego rodzaju klamki powinieneś szukać.

Wysokiej jakości klamki zewnętrzne na wyciągnięcie ręki: Zapraszamy do Studia Klamek

Jako doświadczony dostawca klamek zewnętrznych w sposób przemyślany komponujemy nasz asortyment. Składają się nań klamki do drzwi zewnętrznych znanych i cenionych producentów – zarówno oryginalne modele z najnowszych kolekcji, jak i klasyczne rozwiązania o ponadczasowym designie. Znajdziesz tu klamki światowej sławy marek i projektantów, którzy wynieśli sztukę projektowania okuć drzwiowych na zupełnie nowy poziom.

Osoby poszukujące funkcjonalnych, trwałych i estetycznych klamek zewnętrznych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze najlepszej klamki do Twojego domu. Klamki zewnętrzne oferujemy w sprzedaży stacjonarnej w naszym sklepie z klamkami w Warszawie oraz sprzedaży wysyłkowej. Docieramy z naszym asortymentem do Klientów z terenu całego kraju.

Zapraszamy na zakupy online!