Klamki Luna

Klamki Luna to nietuzinkowa propozycja renomowanego włoskiego producenta klamek drzwiowych Mariani. Studio Mariani to firma o ponad półwiecznej tradycji z zakładami produkcyjnymi zlokalizowanymi na terenie Włoch. Dzięki temu Klamki Luna należą do grona wysokiej klasy, prestiżowych wyrobów „made in Italy”, które zachwycają swoją stylistyką oraz jakością wykonania.

Stylistka klamki Luna nawiązuje do eleganckich gałek drzwiowych o idealnie dopasowującym się do dłoni kształcie. Jednocześnie projekt klamek Luna czerpie z nowoczesnego wzornictwa minimalistycznego. Całość dopełnia funkcjonalny mechanizm otwierania i zamykania znany z tradycyjnych klamek naciskowych. Dostępne w wariancie z otworem na zamek oraz wariancie dwuelementowym klamki Luna doskonale komponują się zarówno we wnętrzach biurowych, jak i wnętrzach mieszkalnych.

Dlaczego warto wybrać klamki Luna?

Klamki Luna wyróżniają się wysublimowanym wzornictwem oraz bogatą kolorystyką, dzięki czemu w szerokim asortymencie propozycji oferowanych przez Studio Mariani każdy może znaleźć rozwiązanie doskonale pasujące do aranżowanego wnętrza. Ale klasyczna stylistyka to nie jedyny atut klamek od włoskiego producenta. Za produktami „made in Italy” idzie wysoka jakość oraz precyzja wykonania, które przekładają się na trwałość oferowanych klamek drzwiowych.

Klientów poszukujących innych wzorów zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z pełnym asortymentem klamek i uchwytów od Studio Marini odstępnych w naszym asortymencie. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą klamek Mariani oraz klamek Koblenz.
Zapraszamy na zakupy online!