Klamki Topaz

Klamki Topaz – elegancja, funkcjonalność i trwałość dla domu i biznesu

Klamki Topaz to szeroki wybór produktów charakteryzujących się prostą, a zarazem elegancką formą będącą odpowiedzią na bieżące oczekiwania inwestorów – zarówno klientów prywatnych, jak i biznesowych. Za wyborem produktów z kolekcji Topaz przemawia modny design, łatwy montaż, trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz bogata kolorystyka. Klamki Topaz są dostępne w kolorze czarnym, białym i srebrnym (tzw. inox) w wariantach dedykowanych do zamków oszczędnościowych, a także drzwi zamykanych na klucz. W ramach kolekcji dostępne są również zestawy okuć do drzwi z antabą. To wszystko sprawia, że możliwości konfiguracji klamek i okuć Topaz jest naprawdę dużo, a sam produkt można z łatwością dopasować do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Białe, czarne, inox – które klamki Topaz prezentują się najlepiej?

To, co wyróżnia kolekcję Topaz na tle innych kolekcji okuć drzwiowych to szeroka oferta klamek białych, które wciąż stanowią pewnego rodzaju novum na rynku wnętrzarskim. Z różnych względów znacznie chętniej sięgamy po klamki inox oraz klamki czarne, tymczasem klamki białe Topaz oferują oryginalny design oraz podwyższoną trwałość na ścieranie się. To przekłada się na możliwość tworzenia niestandardowych zestawień i aranżacji bez obawy o przedwczesne zużywanie się klamek – zarysowania, wycieranie się koloru, odpryski. Białe klamki Topaz są na tyle trwałe, iż rekomenduje się je do zastosowań w przestrzeniach użytkowych, takich jak biura oraz lokale usługowe. Doskonale sprawdzają się także w aplikacjach domowych. Na tle jasnych drzwi stanowią dyskretny, elegancki akcent. W zestawieniu z ciemną okleiną drzwiową pozwalają uzyskać przykuwający wzrok kontrast, który nada wnętrzu pazura.

Klamki, które łączą precyzję wykonania z przyjazną ceną

Zakup markowych klamek do drzwi wewnętrznych to niemała inwestycja. Klamki Topaz to kolekcja okuć drzwiowych oferująca możliwość uzyskania oryginalnego efektu estetycznego w przyjaznym dla portfela budżecie. Trwałość oraz przyjazna cena produktów z kolekcji Topaz sprawia, że są one jednymi z najchętniej wybieranych przez klientów biznesowych, jak również właścicieli nieruchomości mieszkalnych.

Klientów poszukujących klamek z kolekcji Topaz zapraszamy do Studia Klamek. W asortymencie posiadamy klamki Topaz w pełnej gamie kolorystycznej. Obok wysokiej jakości okuć drzwiowych w konkurencyjnych cenach, oferujemy Państwu profesjonalne doradztwo oraz możliwość porównania produktów różnych marek. Zapraszamy do PAWILONU 94/95 przy ulicy Bartyckiej 26. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą klamek Luna oraz klamek Mandelli.

Zapraszamy na zakupy online!