BUSTER AND PUNCH
/
/
Buster And Punch
BUSTER AND PUNCH
Produkty BUSTER AND PUNCH w naszym sklepie!

Klamki Buster Punch

Buster And Punch to londyńska marka założona w 2013 roku. Wszystko rozpoczęło się w garażu w okolicach wschodniego Londynu, gdzie założyciel Massimo Buster Minale wraz ze swoim przyjacielem zaprojektowali motocykl na zamówienie, tym samym odkrywając swoją pasję do detali i tworzenia oryginalnych produktów. Obecnie, Buster Punch jest czołowym producentem oświetlenia, uchwytów, klamek i wielu innych elementów wyposażenia wnętrz.

Klamki Buster Punch, mimo krótkiej historii samej marki, cieszą się ogromnym zainteresowaniem i znajdują zastosowanie zarówno w przestrzeniach prywatnych, jak i również komercyjnych. Wszystkie projekty inspirowane są londyńską sztuką i subkulturą, a twórcy marki ściśle współpracują z tutejszymi artystami i designerami. Dla tak powstałych niebanalnych klamek Buster Punch warto znaleźć miejsce w swoim wnętrzu.

Klamki Buster Punch – połączenie industrialnego charakteru z elegancją i sztuką

W Studio Klamek znaleźć mogą Państwo obszerny i zróżnicowany katalog klamek Buster. Co czyni klamki Buster Punch bezkonkurencyjnymi? Bez wątpienia pasja założycieli firmy, ich zamiłowanie do nadzwyczajnego rzemiosła i sztuki, a także perfekcyjne wykonanie i wykończenie produktów. Znakiem rozpoznawczym klamek Buster Punch jest skupienie na rzadkich, aczkolwiek solidnych materiałach, a także najmniejszych szczegółach. To w efekcie zapewnia wysoką jakość, wytrzymałość i unikatowość produktu.

Klamki Buster Punch doskonale sprawdzają się w nowoczesnych, a także klasycznych aranżacjach oraz wnętrzach wykończonych w stylu minimalistycznym, loftowym czy glamour. Poszukujących oryginalnych i zaskakujących elementów meblarskich zachęcamy do bliższego zapoznania się z przygotowanym katalogiem klamek Buster oraz pozostałą ofertą, w której są m.in. klamki Aprile.