DIDHEYA
/
/
Didheya

DIDHEYA

KATALOGI

Misją firmy Didheya jest projektowanie i produkcja wysokiej jakości akcesoriów drzwiowych i meblowych oraz elementów dekoracyjnych ze stali nierdzewnej i aluminium.

Funkcjonalne wzornictwo, w którym solidność materiałów odgrywa główną rolę, to dewiza Didheya. Wiele produktów, które stworzyła firma, jest owocem ścisłej współpracy z uznanymi projektantami przemysłowymi, architektami i projektantami mebli. Odzwierciedlają one współczesną estetykę w oparciu o funkcjonalność. Akcesoria, gałki i uchwyty Didheya emanują klasą i stylem, oferując jednocześnie praktyczne i wygodne rozwiązania w zakresie użytkowania.

Akcesoria, gałki i uchwyty Didheya – klasa sama w sobie

Nowoczesny wygląd i trwałość to główne wyznaczniki, które charakteryzują uchwyty meblowe Didheya oraz inne akcesoria tej firmy. Misją producenta jest odpowiadanie tak na potrzeby estetyczne, jak i funkcjonalne użytkowników. Uchwyty Didheya sprawdzą się doskonale w każdym, pełnym smaku, nowoczesnym wnętrzu. Stosunkowo proste, lecz niezwykle wyrafinowane formy idealnie podkreślą minimalistyczne sylwetki sprzętów. Szlachetna stal i aluminium, z których wykonane są akcesoria i uchwyty Didheya komponują się zaś doskonale z większością materiałów, począwszy od szkła, a skończywszy na drewnie.

Ich subtelna wytworność sprawia, że uchwyty meblowe Didheya to doskonały wybór dla wymagających Klientów, którzy pragną stawiać jedynie na najlepsze produkty i rozwiązania.

Centrum kongresowe i audytorium Kursaal w San Sebastian oraz Guggenheim Museum w Bilbao to dwa przykłady unikalnych na skalę światową budynków, które zostały wyposażone w akcesoria Didheya.

Elementy dekoracyjne oraz funkcjonalne, takie jak gałki, uchwyty drzwiowe czy uchwyty meblowe Didheya są rozpowszechniane w 40 krajach, głównie w Europie i Ameryce. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą klamek Formani oraz klamek Bal.

Produkty DIDHEYA w naszym sklepie!