EnricoCassina
/
/
EnricoCassina

EnricoCassina

KATALOG

Włoski producent klamek Enrico Cassina funkcjonuje na rynku od 1850 roku. Jednym z głównych celów firmy jest reprezentowanie najwyższego poziomu, zarówno jeśli chodzi o jakość, jak i styl wyrobów. W jej kolekcjach nie brak elementów, które z powodzeniem uznać można za prawdziwe dzieła sztuki użytkowej. Wykonane z niezwykłym pietyzmem i starannością, z pełnym poszanowaniem zasad tak tradycyjnego rzemiosła, jak i nowoczesnego designu klamki Enrico Cassina znajdują się w prestiżowych hotelach i prywatnych rezydencjach na całym świecie, stanowiąc ich ozdobę i doskonałe uzupełnienie aranżacji wnętrz.

Klamki Enrico Cassina – idealny mariaż tradycji i współczesności

Klamki Enrico Cassina łączą w sobie nowoczesny design z tradycyjnymi, klasycznymi inspiracjami. Projektanci firmy korzystają ze współczesnych technologii i rozwiązań, aby tworzyć produkty, które pasują do różnego rodzaju wnętrz. Inspiracje konkretnymi epokami i stylami mają swoje odzwierciedlenie w nazewnictwie poszczególnych kolekcji, co ułatwia ich przeglądanie i odpowiednie dopasowanie do każdej aranżacji.

Wszechstronność projektów firmy przejawia się również w stosowanych w jej wyrobach materiałach. Klamki Enrico Cassina to bowiem zarówno wytworne szkło Murano, kryształy Swarovskiego czy masa perłowa, jak i zabawne, kolorowe, gumowe elementy czy mosiądz pokryty lakierem w żywych barwach, stanowiący kwintesencję stylu pop-art. Wysoka jakość wykonania przekłada się zaś na niezwykłą trwałość i wytrzymałość produktów Enrico Cassina, sprawiając, że to doskonały wybór dla wymagających Klientów. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą klamek Glass Design oraz klamek Mestre.

Produkty ENRICOCASSINA w naszym sklepie!