FORMANI
/
/
Formani

FORMANI

KATALOGI

Formani to holenderska marka, której celem jest dostarczanie wyjątkowych, wysokiej jakości klamek i uchwytów, trafiających w gusta najbardziej wymagających Klientów. Studio Klamek to jedyny oficjalny dystrybutor produktów Formani, nie tylko w mieście Warszawa, ale też w całej Polsce.

Włodarze firmy wierzą, że to detale tworzą design. Dlatego klamki Formani urastają wręcz do rangi dzieł sztuki, zachwycając nietuzinkowymi, lecz prostymi formami. Współpraca z cenionymi i nagradzanymi projektantami i architektami, takimi jak Piet Boon, pozwala firmie wprowadzać na rynek prawdziwie unikalne i pożądane przez fanów doskonałego wzornictwa akcesoria.

Wyjątkowa klasa i elegancja, jaką charakteryzują się klamki Formani to nie jedyne ich zalety. Producent zwraca szczególną uwagę także na doskonałą funkcjonalność swoich produktów, buntując się przeciwko współczesnym tendencjom do przerostu formy nad treścią. Różnorodność stosowanych materiałów i wprowadzanych stylów przekłada się zaś na uniwersalność wyrobów marki i możliwość dopasowania ich do niemal każdego wnętrza.

Doskonale zaprojektowane klamki – Piet Boon dla Formani

Piet Boon uznawany jest za jednego z „ojców chrzestnych” holenderskiego stylu. Jego wyszukana i nietuzinkowa estetyka doskonale przejawia się w klamkach i uchwytach zaprojektowanych dla marki. Klamki Piet Boon dla Formani to dwie serie – One i Two. Różnią się one znacząco stylistyką i użytymi materiałami jednak to, co je łączy to elegancki, ponadczasowy styl. To idealnie proste, lecz niekonwencjonalne wykończenie każdego stylowo urządzonego wnętrza.

Klamki Piet Boon dla Formani w mieście Warszawa znajdą Państwo jedynie w Studiu Klamek. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą klamek Bal i klamek Colombo.

Produkty FORMANI w naszym sklepie!