Glass Design
/
/
Glass Design

Glass Design

klamki glass design

KATALOG

Marka Glass Design została założona w samym sercu Toskanii, w rodzinnym mieście Leonardo da Vinci, w 1984 roku. Jej założyciele, rodzina Borsellini, poszczycić się mogą długoletnią tradycją w zakresie produkcji szkła artystycznego. Firma specjalizuje się w produkcji wyjątkowych umywalek, wanien i akcesoriów łazienkowych oraz nietypowych klamek. Wyróżnikiem produktów firmowanych marką Glass Design jest przede wszystkim unikalny styl, bazujący na ciekawych formach i łączeniu materiałów nowoczesnych, takich jak stal nierdzewna czy sylikon, z surowcami tradycyjnymi, jak szkło kryształowe.

Klamki Glass Design – elegancja i wyrafinowanie

Połączenie klasycznego rzemiosła z nowoczesną technologią sprawia, że klamki Glass Design to unikalne cacka, które zachwycają niezwykłym stylem i niesamowitym szykiem. Jedną z misji firmy jest sprawianie, aby nawet najbardziej zwyczajne, codzienne akcesoria lśniły własnym blaskiem, przyciągając uwagę i koncentrując na sobie spojrzenia. To dlatego klamki Glass Design, tak samo, jak i inne wyroby marki, są tak wyjątkowe.

Współpraca z ponad dwustoma toskańskimi rękodzielnikami i piętnastoma wytwórcami szkła Murano pozwala firmie na efektywną produkcję unikatowych wyrobów o rzemieślniczej jakości i najwyższej precyzji wykonania. Sprawia to, że klamki Glass Design to ekskluzywne produkty dla wymagających klientów, którzy oczekują doskonałości od każdego detalu w swoim wnętrzu. Ich unikalny styl przyciąga wzrok i wygląda wspaniale w nowoczesnych wnętrzach, urządzonych ze smakiem i stylem. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą klamek Mestre oraz klamek Olivari.

Produkty GLASS DESIGN w naszym sklepie!