Koblenz

Włoska firma Koblenz oz ponad 30 lat zajmuje się produkcją okuć drzwiowych i meblowych. Jej historia rozpoczyna się od wszystkiego, co związane z systemami drzwi przesuwnych. Dziś w jej asortymencie znajdziemy znacznie więcej. Klamki Koblenz są odzwierciedleniem długoletniego doświadczenia i pasji właścicieli firmy, a ich minimalistyczny design zachwyca prostotą i doskonałym stylem.

Klamki Koblenz – innowacja w zakresie minimalistycznego stylu

Nietypowe i skromne, a jednocześnie efektowne – takie właśnie są klamki Koblenz. Ich forma zachwyca surową prostotą, jednak nie oznacza to, iż pozostają one niezauważone. Doskonała jakość wykonania i luksusowe wykończenia (w tym złote) sprawiają, że są to produkty z najwyższej półki. Szlachetne materiały, z których wykonane są klamki Koblenz, komponują się doskonale zarówno z nowoczesnymi, jak i tradycyjnymi aranżacjami, dodając im odrobiny ekstrawagancji i wyrafinowania. Również uniwersalne kształty wtapiają się idealnie w każde wnętrze. Jeśli poszukują Państwo rozwiązań, które zachwycają prostotą, to marka Koblenz jest wprost idealnym wyborem.

Produkty Koblenz to nie tylko nienaganny, oryginalny styl, ale też perfekcyjna jakość. Specjalne procesy w zakresie wykończenia klamek gwarantują ich wysoką odporność na ścieranie, a solidne i innowacyjne wewnętrzne mechanizmy oferują trwałość na lata. Drobiazgowa kontrola jakości oraz liczne badania w zakresie doskonalenia i modernizowania projektów przekładają się na ich doskonałość i zgodność z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą klamek Kuadra oraz klamek Linea Cali.

Zapraszamy na zakupy online!