Kuadra

Klamki Kuadra to nowoczesne rozwiązanie od marki Koblenz, włoskiego producenta systemów drzwi przesuwnych oraz okuć drzwiowych i meblowych. Specjalnością firmy są nowatorskie i nietypowe rozwiązania. Ciągłe ulepszenia i innowacje stosowane w produktach Koblenz czynią ją liderem w wielu sektorach rynku. Techniczne dopracowanie oraz estetyczna doskonałość i precyzja to główne cechy charakterystyczne produktów firmy.

Innowacyjne klamki Kuadra do każdego wyrafinowanego wnętrza

Oryginalne, minimalistyczne klamki Kuardra to nowatorski system do drzwi przesuwnych i rozwieranych. Niesamowicie atrakcyjny, szykowny i uniwersalny design sprawia, że sprawdzają się one zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i klasycznych. Ich ponadprzeciętna, bezpretensjonalna elegancja doskonale uzupełni każdą stylową, wyrafinowaną aranżację, stając się jej przysłowiową „kropką nad i”. Luksusowe wykończenia nadają zaś całości prawdziwie ekskluzywnego, szykownego charakteru oraz bezkonkurencyjnej wytrzymałości na ścieranie.

Doskonałe, unikalne wzornictwo, to jednak nie wszystko, co oferują klamki Kuadra. W ich wnętrzu umieszczono najwyższej klasy, dopracowane na skutek szeregu badań i testów mechanizmy, które zaprojektowano tak, by zachowały sprawność przez długie lata. Dodatkowym atutem klamek jest ich cicha i płynna praca oraz wygoda użytkowania. To nowoczesne i stylowe rozwiązanie zarówno do domu, jak i biura czy każdego innego budynku komercyjnego. Spełni ono oczekiwania nawet najbardziej wymagających i wybrednych Klientów. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą klamek Linea Cali oraz klamek Mandelli.

Zapraszamy na zakupy online!