Linea Cali

Klamki Linea Cali produkowane są we Włoszech od 1986 roku. Marka łączy w sobie funkcjonalność z ciekawym wzornictwem, a w każdy jej projekt wkładane jest mnóstwo serca i pracy. Skonstruowane z uwagą i dbałością o detale produkty Linea Cali to ozdoba dla każdego wnętrza. Drewno, porcelana, kryształy Swarovskiego, skóra czy ręcznie malowane szkło używane do ich zdobienia nadają projektom marki wyjątkowości i ekskluzywnego charakteru.

Klamki Linea Cali – stuprocentowo włoski wyrób

Ogromna rozpiętość stylów inspirowana rozmaitymi epokami i trendami wpływa na różnorodność oferty marki Linea Cali. To, co jednak łączy wszystkiej jej wyroby to prawdziwie włoska jakość, produkcja jest bowiem od A do Z prowadzona w Italii. Kompromisom nie podlega także klasa surowców ani wykonania klamek Linea Cali. Wszystkie egzemplarze spełniać muszą surowe normy i standardy. Dzięki temu producent jest w stanie udzielić 10-letniej gwarancji na powłoki chrom błyszczący oraz chrom matowy i 20-letniej gwarancji na wszystkie wykończenia tytanowane PVD z dodatkiem cyrkonu. Klamki Linea Cali to więc bezpieczny i godny zaufania wybór, nawet dla bardzo wymagających Klientów.

Wielbiciele luksusu z pewnością docenią kolekcję klamek i gałek do mebli misternie ozdobionych prestiżowymi i eleganckimi kryształami Swarovski. W ofercie marki znajdą coś dla siebie jednak także zwolennicy współczesnych czy minimalistycznych form oraz stylizowanych, bogato zdobionych detali, nawiązujących do minionych epok. Wszystkie klamki Linea Cali charakteryzuje wyszukana estetyka oraz wyjątkowa funkcjonalność. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą klamek Mandelli oraz klamek Manital.

Produkty LINEA CALI w naszym sklepie!