Mandelli

Włoski producent klamek Mandelli to firma, której z powodzeniem udaje się kontynuować dawne tradycje dotyczące ekskluzywnego rzemiosła, wprowadzając je jednocześnie w XXI wiek. W zakładzie marki wytwarza się jej produkty od samego początku aż po ostatnie szlify. Wszystkie wykończenia wykonywane są ręcznie, dzięki czemu klamki Mandelli mogą poszczycić się wysoką jakością i unikalnym, ekskluzywnym charakterem.

Klamki Mandelli – nowoczesne rzemiosło

Projektanci firmy Mandelii przykładają szczególną uwagę do estetyki wszystkich swoich produktów, traktując je jako biżuterię eleganckiej damy, którą w tej metaforze jest budynek. Wiara w fakt, że to detale nadają charakteru każdej przestrzeni mieszkalnej czy komercyjnej, przewodzi działaniom marki. Pragnienie tworzenia przedmiotów godnych pożądania to zaś jej siła napędowa. Pomysły na nowe klamki Mandelli nigdy nie rodzą się znikąd, a powstają w wyniku dogłębnych rozważań i badań trendów oraz rynku. Dzięki temu, w odpowiedzi na różne gusta i preferencje jej Klientów, w kolekcjach firmy znajdziemy modele idealne dla minimalistów, pragmatyków, tradycjonalistów czy miłośników natury.

Klamki Mandelli wyróżnia bezkompromisowe dążenie do jak najlepszej jakości materiałów i wykonania oraz idealnego balansu między doskonałą funkcjonalnością i oryginalną estetyką. Eleganckie i trwałe wykończenia oraz ciągle udoskonalana, nawet jeśli niewidoczna gołym okiem, technologia to wyróżniki produktów marki. Sprawia to, że produkty Mandelli to doskonała propozycja dla wymagających Klientów, którzy doceniają zarówno nowoczesne rozwiązania, jak i przywiązanie do tradycji i klasycznego rękodzieła. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą klamek Manital oraz klamek MT.

Zapraszamy na zakupy online!