Manital

Misją firmy Manital, powstałej w 1990 roku we Włoszech, jest ciągłe redefiniowanie standardów jakości i stylu w zakresie produkcji klamek. Na taki stan rzeczy pozwalają nieustanne inwestycje w innowacje tak technologiczne, jak i projektowe. Produkcja wyrobów Manital jest w całości ulokowana we Włoszech, a każdy jej etap i detal powierzany jest rękom odpowiednich specjalistów i przez nich nadzorowany. Pragnienie eksperymentowania i przekraczania granic nieustannie spotyka się tu z tradycyjną jakością i wyszukanym stylem, tworząc przedmioty, które są nie tylko doskonale funkcjonalne, ale też piękne i oryginalne.

Klamki Manital – prestiżowe Włoskie wzornictwo dla każdego

Sekretem sukcesu firmy jest jej elastyczność. Dostosowanie do potrzeb i oczekiwań Klientów o różnych gustach oraz wymagań technicznych obowiązujących w poszczególnych krajach przekłada się na innowacyjny styl projektowania i doskonalenia jej wyrobów. Dzięki temu klamki Manital odnoszą sukcesy na wszystkich kontynentach, goszcząc w wielu prywatnych domach oraz budynkach komercyjnych.

Obszerny katalog obejmuje zarówno modele klasyczne, jak i wyszukane, nowoczesne i tradycyjne, skromne i zdobne. Współpracujący z marką topowi włoscy i międzynarodowi projektanci dbają o różnorodność form i stylów. Klamki Manital to więc odpowiedź na wiele potrzeb i pragnień, co ułatwia znalezienie odpowiedniego modelu. Ich prestiżowy charakter i ponadprzeciętna jakość to wyznaczniki topowego włoskiego wzornictwa, którego marka jest reprezentantem. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą klamek MT oraz klamek Luna.

Zapraszamy na zakupy online!