MARIANI
/
/
Mariani

MARIANI

klamki mariani

KATALOGI

Mariani to włoski producent klamek drzwiowych o ponad półwiecznej tradycji. To rodzinne i przywiązane do swoich korzeni przedsiębiorstwo, które całą produkcję prowadzi na terenie Włoch, oferując swoim klientom wysokiej klasy, prestiżowe wyroby „made in Italy”. Firma Mariani koncentruje się na poszukiwaniu nowych rozwiązań i ciekawych materiałów oraz nowatorskich rozwiązaniach projektowych, wpływających zarówno na funkcjonalność, jak i oryginalną estetykę jej produktów.

Klamki Mariani – jakość made in Italy

Produkty Mariani charakteryzuje wysoki standard i jakość wykonania, charakterystyczna dla tradycyjnego, włoskiego rzemiosła. To dlatego są one cenione w bardzo wielu krajach. Uchwyty, gałki i klamki Mariani starają się sprostać współczesnym standardom tak w zakresie stylu i smaku, jak i wygody użytkowania. Każdy model poddawany jest wnikliwym badaniom w zakresie ergonomii, gdzie dokładnej analizie podlega każdy ich szczegół. Wysoka jakość zastosowanych materiałów oraz dbałość o estetyczne i skrupulatne wykonanie przekłada się na ich atrakcyjny wygląd i długoletnią trwałość.

Wszystkie gałki, uchwyty i klamki Mariani zaprojektowane są z niezwykłym smakiem i gustem. Klarowny podział na serie stylistyczne oraz szeroki wachlarz różnorodnych wzorów przekładają się na łatwość dokonania wyboru. Innowacyjne rozwiązania w zakresie stylu oraz funkcji powodują, że akcesoria meblowe i klamki Mariani to doskonały wybór do każdego współczesnego, modnego wnętrza. To także obietnica prawdziwie włoskiej elegancji i szyku oraz wyjątkowej jakości. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą klamek Salice Paolo oraz klamek DND.

Produkty MARIANI w naszym sklepie!