MESTRE
/
/
Mestre

MESTRE

klamki mestre warszawa

KATALOGI

Założona w hiszpańskiej Walencji w 1952 roku firma Mestre kultywuje swoje rzemieślnicze tradycje, produkując najwyższej jakości, artystyczne klamki i baterie łazienkowe. Misją firmy jest spełnianie oczekiwań najbardziej wymagających klientów oraz zachwycanie luksusowymi i unikatowymi formami swoich wyrobów. Zamiłowanie do rękodzieła, wieloletnie doświadczenie i praca z jedynie najlepszej klasy materiałami, jak mosiądz, brąz, kryształy Swarovskiego i 24-karatowe złoto powodują, że baterie i klamki Mestre to wyroby prawdziwie ekskluzywne, stanowiące swoistą biżuterię dla wnętrza.

Baterie i klamki Mestre – czysty luksus

Elegancja i luksus – to słowa, które przychodzą na myśl na widok każdej baterii czy klamki Mestre. Te miniaturowe dzieła sztuki zachwycają swoimi wytwornymi formami i ponadczasowym, dystyngowanym stylem. Akcesoria Mestre to synonim smaku i wysublimowania, stanowiący doskonały dodatek do ekskluzywnych wnętrz w stylu klasycznym czy glamour. Szeroka gama kształtów, materiałów i rodzajów wykończenia pozwoli Państwu na znalezienie idealnego wzoru i wariantu klamki czy baterii.

Baterie i klamki Mestre to klasa sama w sobie i tradycyjne wartości doskonale przeniesione w XXI wiek. Najwyższa jakość klasycznych materiałów i staranne, ręczne wykonanie przekładają się na ich trwałość i wytrzymałość. Nowoczesne rozwiązania, na przykład w zakresie technologii oszczędzania wody, powodują zaś, że to nie tylko produkty wysoce dekoracyjne, ale też praktyczne i ekologiczne. Artystyczne akcesoria Mestre to więc idealny wybór dla miłośników prawdziwego luksusu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą klamek Olivari oraz klamek i uchwytów Omporro.

Produkty MESTRE w naszym sklepie!