M&T

Firma M&T; to czeski producent okuć, gałek, klamek, akcesoriów drzwiowych i systemów przesuwnych, funkcjonujący od 1997 roku. Idee i ambitne dążenia marki plasują ją w gronie europejskich liderów branży. Skrupulatna dbałość o wszystkie aspekty z zakresu projektowania, produkcji i wykończenia kreuje jej charakter i prestiż. Klamki M&T; to doskonałe połączenie formy i funkcji, okraszone szczyptą innowacji i opakowane w przystępną, atrakcyjną formę.

Klamki M&T; – funkcjonalna dekoracja dla każdego wnętrza

Zgodnie z ideą marki klamka to nie tylko niezbędny użytkowy drobiazg, ale też dekoracyjny detal, który stanowi o stylu i elegancji pomieszczenia. Klamki M&T; to wysokiej jakości, estetyczne modele z mosiądzu i stali nierdzewnej. Dzięki zorientowaniu firmy na innowacyjny i unikalny design w jej ofercie znajduje się całe mnóstwo różnorodnych, dopasowanych do odmiennych potrzeb i gustów wzorów. Wiele z nich to regularnie powielani przez rynek, prawdziwi prekursorzy wyjątkowego stylu. Ogromny wybór rodzajów wykończenia pozwala zaś na dokładne dopasowanie wybranego modelu do Państwa indywidualnych wytycznych i pragnień. Co ciekawe, linia Minimal/Maximal została w 2013 roku uhonorowana prestiżową nagrodą Red Dot Design Award.

Wszystkie wyroby i elementy produktów M&T; łączy najwyższa jakość, o której utrzymanie kierownictwo firmy dba na każdym kroku. Nowatorskie procesy produkcji i nowoczesny park maszynowy zapewniają niezmienność i regularność wytwarzanych form. Firma sama projektuje też i patentuje wszystkie swoje systemy montażowe. Wszystko to sprawia, że klamki M&T; to produkt dla wymagającego Klienta, szukającego prawdziwej innowacji.

Zapraszamy na zakupy online!