ALFREDO PORRO
/
/
Alfredo Porro

ALFREDO PORRO

KATALOGI

W 1946 roku Alfredo Porro, włoski rzemieślnik, zamienił swój skromny warsztat w przedsiębiorstwo o nazwie Officine Meccaniche Porro. Firma od początku łączy w sobie zamiłowanie do nowoczesnych rozwiązań i nowych technologii z upodobaniem do klasycznego rękodzieła. Dziś marka OMPorro, kierowana przez wnuków założyciela, to ceniony i znany producent wysokiej klasy akcesoriów metalowych. Klamki, akcesoria i uchwyty OMPorro to klasyczna reprezentacja włoskiego stylu i szyku, obecna w ponad 80 krajach.

Akcesoria meblowe i klamki OMPorro – prestiż i włoska elegancja

Marka OMPorro jest głęboko zakorzeniona w tradycji rzemieślniczej, dlatego jej produkty wykonane są z najwyższą starannością i dbałością o detale. Mimo wykorzystania form i zautomatyzowanego, nowoczesnego procesu produkcji, niektóre szczegóły wciąż wykonywane są ręcznie, za pomocą dłuta. Dzięki temu wszystkie akcesoria i uchwyty OMPorro stanowią doskonały mariaż przystępności i artyzmu. Wysokiej jakości materiały determinują luksusowy i prestiżowy charakter produktów firmy oraz wpływają na ich trwałość i wytrzymałość.

Niezwykle szeroki asortyment marki OMPorro schlebia wszelkim gustom – znajdą tu Państwo zarówno akcesoria na wskroś nowoczesne, jak i inspirowane klasycznym, wytwornym stylem. Celem włodarzy marki jest, aby akcesoria i klamki OMPorro spełniały oczekiwania i potrzeby jej Klientów, zarówno w zakresie nienagannego, oryginalnego designu, jak i niebywałej funkcjonalności oraz ponadprzeciętnej jakości. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań i tradycyjnych standardów dotyczących wykończenia owocuje doskonale ponadczasowymi, eleganckimi elementami, które wspaniale uzupełniają aranżację oraz funkcję wnętrza.

Klamki OMPorro

Na szczególną uwagę w szerokim asortymencie marki zasługują klamki OMPorro. Stanowią one wysublimowane połączenie klasycznej stylistyki z nowoczesnym wzornictwem, które schlebia gustom zarówno klientów poszukujących tradycyjnych rozwiązań, jak i zwolennikom nowoczesnego minimalizmu. Oryginalne wzornictwo oraz najwyższa precyzja wykonania to nie jedyne cechy wyróżniające klamki OMPorro spośród konkurencyjnych produktów. Na uwagę zasługują wysokogatunkowe materiały, z których produkowane są klamki i uchwyty tej znanej włoskiej marki. Stawiając wyłącznie na najwyższą jakość materiałów OMPorro oferuje rozwiązania o wysokiej estetyce oraz trwałości. Dzięki temu pięknem oraz funkcjonalnością klamek marki OMPorro możemy się cieszyć przez długi czas użytkowania.

Klientów zainteresowany klasycznymi i nowoczesnymi rozwiązaniami zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą marki OMPorro, w której znajdziecie Państwo klamki, uchwyty, gałki meblowe i wiele innych. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą klamek Tupai oraz klamek i uchwytów meblowych Pamar.

Produkty ALFREDO PORRO w naszym sklepie!