Salice Paolo

Włoska firma Salice Paolo zarządzana jest obecnie przez wnuków jej założyciela, zdolnego projektanta, pasjonata i wizjonera, od którego nazwiska pochodzi nazwa marki. Ponad stuletnia tradycja świadczy o pozycji i jakości jej wyrobów oraz determinuje ich unikalny styl i charakter. Klamki Salice Paolo dążą do łączenia w sobie tego, co najlepsze w nowoczesnej technologii i klasycznym, artystycznym rękodziele, oferując szereg wzorów i rodzajów wykończenia w najlepszej jakości.

Klamki Salice Paolo – od tradycji do designu

Projekty marki Salice Paolo ewoluują wraz z oczekiwaniami jej Klientów, łącząc w sobie tradycję i nowoczesność oraz formę i funkcję. W ostatnich latach do jaj katalogu dołącza coraz więcej modeli nowoczesnych, inspirowanych minimalizmem lub organicznymi formami. Firma rozszerza też asortyment o inne elementy meblowe. Klamki Salice Paolo jednak wciąż głównie kojarzone są z niezwykle eleganckimi, wytwornymi kształtami z duszą i charakterem, zwykle nawiązującymi do stylistyki minionych wieków. Misterne zdobienia i wykończenia ze szlachetnych materiałów nadają produktom firmy niesamowicie stylowego, ekskluzywnego charakteru, który sprawdza się w luksusowych wnętrzach hoteli i prywatnych rezydencji w całej Europie oraz na Świecie.

Klamki Salice Paolo to doskonały kompromis pomiędzy zaawansowaniem technologicznym a tradycyjnym gustem i stylem. To doskonały wybór dla każdego wymagającego Klienta, który oczekuje perfekcji od nawet najmniejszego szczegółu. Ich oryginalne, stylizowane formy zachwycą z pewnością miłośników klasycznego szyku i elegancji. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą klamek DND oraz klamek Koblenz.

Produkty SALICE PAOLO w naszym sklepie!