Tupai
/
/
Tupai

Tupai

klamki tupai warszawa

KATALOGI

Tupai to portugalska marka o ponad 40-letniej tradycji, zajmująca się produkcją okuć i akcesoriów drzwiowych. Wyróżnikiem marki jest najnowocześniejsza linia produkcyjna w Europie, pracująca w sposób zrównoważony, z poszanowaniem współczesnych standardów w zakresie ekologii. Produkty Tupai to połączenie wysokiej jakości wykonania z oryginalnym designem. Ciągłe inwestycje w zaawansowane rozwiązania technologiczne i testy z zakresu kontroli jakości i ergonomii sprawiają, że klamki Tupai to prestiżowe, cenione na całym świecie wyroby.

Klamki Tupai – szykowny design i mistrzowskie wykonanie

Projekty Tupai to przede wszystkim klasyczne, lecz niebanalne wzory, które zachwycają elegancją i kunsztownym wykonaniem. Wiele z nich to kwintesencja minimalistycznego szyku i istne ucieleśnienie powiedzenia „piękno tkwi w prostocie”. Klamki Tupai to w dużej mierze projekty powściągliwe i geometryczne, niepozbawione jednak nutki unikalnego stylu i oryginalnego designu. Spełnią one oczekiwania miłośników szykownych, lecz bezpretensjonalnych form i dyskretnych akcentów we wnętrzach. Zwolennikom rozwiązań nieco mniej skromnych przypaść mogą zaś do gustu klamki Tupai wykończone kryształami Swarovskiego, które stanowią modny, nowoczesny detal i skutecznie przyciągają wzrok.

Wykonanie z wysokiej klasy mosiądzu, nierdzewnej stali czy stopów znalowych oraz skrupulatna kontrola jakości determinują trwałość i solidność klamek Tupai. Ogromna liczba wzorów i szeroki wachlarz rodzajów wykończenia pozwalają zaś na dobór idealnego do Państwa potrzeb modelu. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą klamek Pamar oraz klamek Mariani.

Produkty TUPAI w naszym sklepie!