Okucia do drzwi

Okucia do drzwi – znane marki, oryginalne wzory, przyjazne ceny

Studio Klamek Warszawa oferuje swoim Klientom szeroki wybór okuć drzwiowych topowych producentów. W asortymencie posiadamy tradycyjne i nowoczesne klamki do drzwi, uchwyty meblowe i wiele innych akcesoriów, dzięki którym stworzysz oryginalne aranżacje dla swojego mieszkania, domu czy biura. Nowoczesny minimalizm i ponadczasowa elegancja znajdują wyraz w okuciach drzwiowych marek, takich jak Becchetti Angelo BAL, Mestre, Tupai, Mariani, Didheya, Pamar, Olivari, Formani, EnricoCassina, Omporro, Colombo Design i Glass Design, których jesteśmy dystrybutorem.

Precyzyjny i przemyślany dobór asortymentu sprawia, że oferowane przez Studio Klamek okucia drzwiowe jeszcze lepiej odpowiadają na zmieniające się oczekiwania Klienta i otoczenia rynkowego. Jednocześnie nie rezygnujemy z dostarczania rozwiązań klasycznych dedykowanych dla przestrzeni stylizowanych na ludwikowskie i elżbietańskie. Okucia do drzwi w naszej ofercie dostępne są w wielu wzorach i kolorach dopowiadających zarówno bieżącym trendom wnętrzarskim, jak i oczekiwaniom zwolenników tradycyjnych rozwiązań.

Warszawa – okucia drzwiowe dla wymagających użytkowników

Design to nie jedyny czynniki, który decyduje o kształcie naszej oferty. Jako marka specjalizująca się w dostarczaniu systemów drzwiowych, takich jak okucia do drzwi, klamki i uchwyty do mebli oraz akcesoria drzwiowe pozycję rynkowego lidera budujemy w oparciu o zadowolenie i satysfakcję Klienta. Tę uzyskujemy dostarczając Państwu zawsze modne i nietuzinkowe okucia drzwiowe odznaczające się walorami estetycznymi oraz funkcjonalnymi. Proponowane okucia do drzwi to rozwiązania o podwyższonej odporności na uszkodzenia mechaniczne – zarysowania, wycieranie się i ścieranie, odbarwienia. To sprawia, że bardzo dobrze wpisują si one w oczekiwania wymagających użytkowników, jednocześnie gwarantując wysoki komfort użytkowania w nawet najbardziej intensywnie użytkowanych przestrzeniach biurowych i lokali usługowych.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą na okucia do drzwi, a w razie wątpliwości do wizyty w Showroom’ie Salonu Drzwi w Warszawie przy ulicy Bartyckiej 26. Na miejscu będziecie mogli Państwo osobiście ocenić jakość oraz precyzję wykonania oferowanych rozwiązań, porównać ze sobą wyroby różnych producentów i rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące wyboru najbardziej optymalnego systemu dla Państwa mieszkania, domu, biura czy dowolnego innego lokalu. Serdecznie zapraszamy!

Zapraszamy na zakupy online!