Relingi meblowe

Relingi meblowe: Klasyczne i praktyczne uchwyty do szafek

Funkcjonalność i atrakcyjny wygląd Twojej zabudowy meblowej zależy od doboru uchwytów. Relingi meblowe to niezwykle proste, a zarazem wyjątkowo praktyczne rozwiązanie, które doskonale sprawdza się w przypadku mebli kuchennych i łazienkowych. Relingi ze stali nierdzewnej charakteryzuje podwyższona odporność na szkodliwe oddziaływanie wilgoci i wody, co pozwala na ich bezpieczne stosowanie także w warunkach tzw. pomieszczeń mokrych bez obaw o zbyt wczesną degradację uchwytu i pogorszenie się jego estetyki.

O dużej popularności relingów meblowych wśród architektów, projektantów i użytkowników decyduje przede wszystkim wysoki komfort użytkowania. Ze względu na swoją budowę reling zapewnia wygodne otwieranie i zamykanie drzwi o zróżnicowanej powierzchni. Co istotne, relingi dostępne są w wielu rozmiarach i mogą być montowane w płaszczyźnie poziomej lub pionowej. To przekłada się na praktycznie nieograniczone możliwości aranżacji zabudowy meblowej i jej dostosowania do indywidualnych potrzeb.

Relingi ze stali nierdzewnej: Uchwyty w wielu atrakcyjnych wzorach

Wydawać by się mogło, że reling w swej prostocie nie może mieć zbyt wiele do zaoferowania pod względem designerskim. Tymczasem relingi meblowe są dostępne w wielu oryginalnych wzorach, które bezkompromisowo wpisują się w poszczególne style aranżacji wnętrz. Relingi ze stali nierdzewnej występują jako uchwyty o przekroju okrągłym i płaskim. Są dostępne nie tylko w różnych długościach, ale również grubościach i szerokościach.

Starając się jak najlepiej dopowiadać na potrzeby i oczekiwania Klientów oferujemy relingi ze stali nierdzewnej pochodzące z kolekcji znanych i cenionych producentów uchwytów meblowych. Znajdziesz tu wyroby odznaczające się kunsztem i precyzją wykonania oraz różnorodnym wykończeniem:

  • wysoki połysk,
  • półmat,
  • mat,
  • satyna,
  • stal szczotkowana.

Dobierając kolor i rodzaj wykończenia relingu warto zwrócić uwagę na kolorystykę zabudowy oraz pozostałych dodatków w pomieszczeniu. Relingi meblowe możemy dobierać na zasadzie harmonijnego połączenia lub atrakcyjnego dla oka kontrastu. Duże możliwości tworzenia ciekawych zestawień aranżacyjnych oferuje również dostępność uchwytów meblowych w różnych rozmiarach. Możesz je dobrać tak, aby zachować dyskrecję lub przeciwnie, wyeksponować uchwyt i przekuć go w formę dekoracji.

Klientów zainteresowanych wyborem wysokiej jakości relingów meblowych zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem. W razie pytań lub wątpliwości Zespół Studio Klamek pozostaje do dyspozycji.

Zapraszamy na zakupy online!