Zamki do drzwi

Zamki do drzwi wejściowych – najwyższy poziom bezpieczeństwa

Zamek do drzwi to system, na którym polegamy. Zależy nam na tym, żeby zamki do drzwi wejściowych nie przysparzały trudności w codziennym użytkowaniu, jednocześnie skutecznie chroniąc naszą nieruchomość przed osobami niepożądanymi. Nieco inne oczekiwania mamy względem zamków w drzwiach wewnętrznych. Tutaj zależy  nam na możliwości szybkiego otwarcia i zamknięcia drzwi, ale osiąganie wysokiego poziomu zabezpieczeń nie jest aż takim priorytetem, co wynika z faktu, iż wnętrze obiektu i tak zabezpieczają wyposażone w zamek drzwi wejściowe.

Najlepsze zamki do drzwi oraz wkładki do zamków znajdziemy w ofercie renomowanych producentów okuć drzwiowych. To oni dostarczają nam rozwiązania charakteryzujące się niezawodnością oraz wysokim poziomem zabezpieczenia, przy jednoczesnej łatwości w obsłudze i niezawodności w codziennym użytkowaniu. Dzięki temu wybrany zamek do drzwi nigdy nas nie zawiedzie, a prawdopodobieństwo tego, że może się zaciąć przy prawidłowej eksploatacji jest praktycznie żadne. To samo dotyczy oczywiście zamków do drzwi wewnętrznych. Wybierając zamki do drzwi łazienkowych czy gabinetowych nie chcemy „utknąć” w pomieszczeniu, dlatego sięgamy po mechanizmy sprawdzone, o potwierdzonej skuteczności i niezawodności.

Warszawa – zamki do drzwi wejściowych i wewnętrznych

STUDIO KLAMEK oferuje swoim Klientom szeroki wybór zamków do drzwi wewnętrznych i zewnętrznych. Zamki do drzwi wewnętrznych mogą być w wersji łazienkowej lub pokojowej na klucz. Chcąc zapewnić sobie wysoki poziom prywatności w pomieszczeniach nie musimy decydować się na zamki pokojowe na klucz. Zamki łazienkowe z tzw. blokadą bardzo dobrze sprawdzają się nie tylko w pokoju kąpielowym. Z powodzeniem możemy z nich korzystać także w pomieszczeniach mieszkalnych. W asortymencie posiadamy również zamki hakowe znanych i cenionych producentów. Zamki hakowe stosowane są w drzwiach przesuwnych. W zależności od potrzeby możemy wybrać zamki hakowe w wariancie łazienkowym lub na klucz. To rozwiązania doskonale sprawdzające się w przestrzeniach mieszkalnych i użytkowych, szczególnie w miejscach, w których chcemy ograniczyć dostęp osób niepowołanych do pomieszczeń. Zamki do drzwi hakowe bardzo dobrze sprawdzają się więc w warunkach obiektów biurowych oraz przestrzeni usługowych i usługowo-handlowych.

Obok wysokiej jakości zamków i wkładek bębenkowych naszym Klientom zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru pozostałych okuć do drzwi wejściowych i wewnętrznych. Zapraszamy do kontaktu. Nasz Showroom i salon sprzedaży mieszczą się w Warszawie. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą samozamykaczy oraz odbojników.

Zapraszamy na zakupy online!