Uchwyty meblowe ze stali nierdzewnej

Odpowiednie akcesoria dopełniają aranżacji, wpływając zarówno na jej estetykę, jak i funkcjonalność. Uchwyty meblowe to jeden z drobnych detali, który może podkreślić lub całkowicie odmienić charakter wnętrza. To zatem doskonały patent na niedrogie odświeżenie pomieszczenia. Ogrom wyboru ich rodzajów, wzorów czy kolorów może przyprawić o zawroty głowy. Uchwyty ze stali nierdzewnej, drewniane czy mosiężne to jedynie początek. Nowoczesne uchwyty meblowe tworzy się także w oparciu o drobiazgowe barania w zakresie ergonomii, tak aby ich użytkowanie było jak najbardziej komfortowe.

Wybieramy uchwyty do szafek

Uchwyty do szafek to przysłowiowa kropka nad i w kuchennej aranżacji. Gładkie fronty stwarzają szerokie pole dla wyobraźni projektanta, który może zadecydować, jaki charakter przybierze całe pomieszczenie po zakończeniu prac remontowych. W niektórych przypadkach styl mebli narzuca konkretne rozwiązania — do projektu nowoczesnego pasują uchwyty do szafek wykonane w sposób minimalistyczny, z chłodnej stali nierdzewnej. Natomiast tradycyjne meble ozdabiają zazwyczaj gałki lub uchwyty do szafek w prostokątnym formacie.

W myśl modnego i odważnego stylu fusion możesz jednak swobodnie łączyć dodatki. Zmieniając uchwyty do szafek bez większego wysiłku zmienisz kolorystykę wnętrza, odświeżysz je i dodasz charakteru nawet nudnym aranżacjom. Szeroki wybór sprawia, że w naszej ofercie znajdą Państwo elementy, które są nie tylko funkcjonalne, ale przede wszystkim bezpieczne i stylowe. Zwracamy uwagę na ich kształt — uchwyty do szafek z ostrymi krawędziami nie będą dobrym wyborem przy małych dzieciach, natomiast gałki o niewielkiej średnicy mogą irytować osoby o większych dłoniach. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy doradzą, jakie uchwyty do szafek wybrać, a wraz z nimi utrzymane w podobnym stylu nowoczesne lub ceramiczne gałki do mebli.

Uchwyty i relingi meblowe – praktyczne i estetyczne drobiazgi

Doskonałym uzupełnieniem wyposażenia, szczególnie w kuchni czy łazience mogą też być relingi meblowe, które pomagają przede wszystkim w utrzymaniu ładu i porządku. Pozwalają one na wieszanie na nich rozmaitych drobnych przedmiotów, na które często trudno znaleźć miejsce w szafkach czy szufladach. Relingi meblowe dzięki swojemu atrakcyjnemu wyglądowi potrafią też ożywić nawet najprostszy wystrój. Wykonywane one są często, podobnie jak uchwyty, ze stali nierdzewnej, co sprawia, że dodają wnętrzu nowoczesności i modnego charakteru.

Dostępne w naszym sklepie relingi i uchwyty meblowe pozwolą Państwu niskim kosztem odmienić każde wnętrze i wpłynąć na przyjemność korzystania z jego funkcji. Posiadamy w asortymencie akcesoria do każdego pomieszczenia i stylu, zarówno nowoczesne uchwyty ze stali nierdzewnej, jak i tradycyjne uchwyty mosiężne oraz rozmaite oryginalne i innowacyjne rozwiązania. Wszystkie bez wyjątku charakteryzuje zaś wysoka jakość i niebanalny design.