Klamki białe

Klamki stanowią ważny element aranżacji wnętrza. Nie powinien więc dziwić fakt, że wzorem wszystkich innych akcesoriów podlegają trendom. Obecnie dużym zainteresowaniem architektów, projektantów wnętrz i inwestorów prywatnych cieszą się klamki kolorowe – białe, czarne i w odcieniach szarości. Białe klamki wewnętrzne są dodatkiem o uniwersalnym charakterze. Bardzo dobrze komponują się zarówno w klasycznych wnętrzach, jak i przestrzeniach nowoczesnych. Swoją popularność zawdzięczają szerokim możliwościom aranżacyjnym oraz ponadczasowej elegancji.

Czy białe klamki sprawdzą się w moim wnętrzu?

Zastosowanie klamki białej w projektach aranżacyjnych jest bardzo szerokie. Zależnie do efektu wizualnego, jaki chcemy uzyskać klamka w kolorze białym może stanowić dyskretny dodatek lub kontrastową ozdobę drzwi. Możliwości aranżacyjne w tym zakresie znacząco podnosi dywersyfikacja stylistyczna dostępnych klamek, które oferowane są z rozetą okrągłą, kwadratową i prostokątną lub długim szyldem. Duża różnorodność dotyczy także rączek, które przyjmują proste geometryczne formy, są bardziej opływowe lub dodatkowo ozdobione poprzez łączenie materiałów. Ciekawą formą takiego połączenia jest klamka biała z wykończeniem ceramicznym lub porcelanowym.

Postaw na najlepsze klamki białe na rynku: Sprawdź ofertę Studia Klamek

Jako doświadczony dostawca klamek i akcesoriów drzwiowych oferujmy precyzyjne wyselekcjonowany asortyment, na który składają się klamki białe znanych i cenionych na świecie producentów. To zarówno oryginalne modele z najnowszych kolekcji, jak i bardziej uniwersalne propozycje, które doskonale wpisują się w większość wnętrz. Ich wybór to gwarancja:

  • wysokiej precyzji wykonania,
  • zastosowania wyłącznie wysokogatunkowych surowców,
  • trwałości,
  • podwyższonej odporności na ścieranie warstwy wierzchniej.

To wszystko sprawia, że oferowane przez nas klamki białe na długo zachowują oryginalną estetykę, funkcjonalność i komfort użytkowania. Oferujemy zarówno klamki białe wewnętrzne (z blokadą i bez), jak i zewnętrzne dedykowane do montażu w drzwiach wejściowych.

Klientów poszukujących białych klamek w różnych wzorach, fasonach i kształtach zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze najbardziej optymalnego rozwiązania.

Zapraszamy na zakupy online!