Uchwyty wpuszczane

Nowoczesne aranżacje wnętrz charakteryzują się minimalizmem i funkcjonalnością. Stosuje się w nich rozwiązania, dzięki którym nawet niewielkie pomieszczenia są zaprojektowane w sposób wygodny i elegancki. W takich wnętrzach często spotyka się drzwi przesuwne, za pomocą których jest możliwe podzielenie przestrzeni na strefy i ograniczenie miejsca potrzebnego do otwarcia skrzydła. Montuje się w nich uchwyty wpuszczane, które są idealnym dodatkiem do nowoczesnej stolarki drzwiowej.

Modne uchwyty wpuszczane do drzwi

W drzwiach przesuwnych zamiast tradycyjnych klamek, wykorzystuje się dyskretne uchwyty wpuszczane. Prezentują się one niezwykle stylowo, a ponadto pozwalają zachować gładką powierzchnię drzwi. Charakteryzują się dużą różnorodnością wzorów i kolorów, dlatego uchwyty wpuszczane do drzwi można dopasować do stylu aranżacji wnętrza. W naszej ofercie znajdziesz najwyższej jakości produkty, dzięki którym stworzysz przestrzeń wygodną i elegancką. Oferowane uchwyty wpuszczane wyróżniają się:

  • wykonaniem z trwałego mosiądzu,
  • szeroką gamą kolorystyczną,
  • różnorodnymkształtem,
  • szczegółowo wykończonymi detalami,
  • łatwym montażem.

W ofercie mamy uchwyty wpuszczane okrągłe, owalne, kwadratowe lub prostokątne. Są one zaprojektowane tak, aby konstrukcja dopasowywała się do dłoni, a jednocześnie stanowiła element ozdobny drzwi. U nas znajdziesz wiele modnych kolorów uchwytów wpuszczanych, wykończonych w macie i połysku.

Uchwyty wpuszczane do drzwi – Warszawa

Prowadząc sklep z elementami do stolarki drzwiowej, mamy dostęp do szerokiej gamy produktów zgodnych z obowiązującymi trendami wnętrzarskimi. Nasze uchwyty wpuszczane do drzwi można zakupić w salonie firmowym w Warszawie, gdzie chętnie doradzimy w kwestiach aranżacyjnych i technicznych. Pomożemy dopasować uchwytdo wariantu drzwi oraz zaprezentujemy pełną ofertę produktów.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy, że oferowane uchwyty wpuszczane do drzwi spełnią Twoje oczekiwania co do jakości i estetyki wykonania. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą odbojników oraz uchwytów drzwiowych.

Zapraszamy na zakupy online!