Uchwyty do szafek kuchennych

Uchwyty i klamki kuchenne – elegancja i funkcjonalność zabudowy meblowej

Uchwyty do szafek kuchennych, podobnie jak klamki drzwiowe, powinny stanowić harmonijne połączenie aspektu funkcjonalnego i estetycznego. W przeciwnym razie zabudowa meblowa zamiast ułatwiać codzienną pracę w kuchni, będzie ją utrudniać. Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów Studio Klamek oferuje uchwyty do szafek kuchennych i gałki kuchenne oraz klamki kuchenne znanych i cenionych w branży meblarskiej producentów. Jednym z nich jest marka Pamar. Firma powstała tuż po II Wojnie Światowej w północnych Włoszech, a obecnie jest jednym ze światowych liderów w zakresie produkcji wysokiej jakości uchwytów i gałek kuchennych. W ofercie Pamar znajdziemy modne wzory, stylowe rozwiązania i najwyższą jakość wykonania, która przekłada się na  estetykę oraz trwałość oferowanych gałek kuchennych.

Uchwyty do szafek kuchennych – różne style, różne rozwiązania, różne kuchnie

Starając się jak najlepiej odpowiadać na potrzeby zróżnicowanych Klientów w naszej ofercie uchwytów do szafek kuchennych i klamek kuchennych łączymy propozycje reprezentujące różne style oraz systemy domykania drzwi. Wymyślne w swoich kształtach i designie gałki kuchenne sąsiadują tutaj z tradycyjnymi uchwytami dostępnymi w wielu ciekawych wariantach. Uchwyty kuchenne wpuszczane w front meblowy kontrastują z gałkami i uchwytami w stylu glam. A wszystko razem tworzy unikalną ofertę asortymentową, w ramach której nawet najbardziej wymagający użytkownik z łatwością znajdzie rozwiązanie odpowiadające jego potrzebom i oczekiwaniom. Być może będą to tradycyjne klamki kuchenne? A może nowoczesne rozwiązania?

Niezależnie od stylu, wzoru i kolorystyki oferowane uchwyty do szafek kuchennych stanowią gwarancję jakości i trwałości, co w środowisku tak specyficznym jak kuchnia przekłada się na podwyższoną odporność na uszkodzenia mechaniczne, łatwość w utrzymaniu czystości oraz nieograniczony dostęp do zawartości szafek kuchennych. Wyposażone w uchwyty i gałki kuchenne renomowanych producentów szafki otwierają się z łatwością, a ich standardową funkcjonalność możemy zwiększyć korzystając z nowoczesnych systemów kuchennych.

Klientów poszukujących wysokiej jakości gałek kuchennych oraz uchwytów do szafek kuchennych zapraszamy do bliższego zapoznania się z wyrobami promowanych producentów. Marka Pamar to nie jedyny producent uchwytów kuchennych, którego wyroby znajdziecie Państwo w naszej ofercie. Większość dostępnych rozwiązań prezentujemy w Showroom’ie Studia Klamek w Warszawie. Na miejscu możecie osobiście zapoznać się z wybranymi uchwytami do szafek kuchennych i porównać ze sobą systemy poszczególnych marek. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą okuć do drzwi oraz odbojów.

Zapraszamy na zakupy online!