Klamki Retro

Klamki drzwiowe Retro

Klamki do drzwi klasycznych wcale nie muszą być nudne. Świetnym tego przykładem jest nasza oferta klamek retro, w ramach której dostarczamy wysokiej jakości stylowe klamki z kolekcji znanych i cenionych na całym świecie producentów. Klamki drzwiowe retro w sposób niebanalny łączą ze sobą różne materiały, wzory i techniki wykonania. To sprawia, że są atrakcyjne dla oka i doskonale wpisują się w przestrzenie stylizowane na jedne z najciekawszych w naszej ocenie stylów architektonicznych – rokoko i Art Deco. Klamki Art Deco łączą w sobie różne tekstury, materiały oraz odcienie, a także figury geometryczne. Dzięki temu są niezwykle ciekawe dla oka i pięknie podkreślają unikalny charakter Twojego wnętrza, nie tracą przy tym na funkcjonalności i komforcie użytkowania. Dzięki optymalnemu wyważeniu pozwalają na swobodne otwieranie i zamykanie skrzydeł drzwiowych o różnej masywności.

Klamki stylowe to także modele odwołujące się do szlachetnych materiałów, z jakich dawniej wytwarzano  okucia drzwiowe. Najlepszym tego przykładem są klamki stare srebro, które – zależnie od modelu – z powodzeniem skomponujesz ze stylem klasycznym, rustykalnym, a także postindustrialnym i cieszącymi się coraz większym zainteresowaniem w naszym kraju nawiązaniami do stylu z czasów PRL.

Stylowe klamki do drzwi klasycznych: Eleganckie, klasyczne wnętrza i rewolucyjne Art Deco

Klamki do drzwi klasycznych to szeroki wachlarz modeli charakteryzujących się oryginalnym wzornictwem i ciekawym wykończeniem. Producenci skupieni na projektowaniu i wykonawstwie tego typu klamek proponują Klientom wszystkie ich typy i rodzaje:

  • na długim szyldzie,
  • na krótkim szyldzie z rozetą okrągłą,
  • na krótkim szyldzie z rozetą owalną,
  • na krótkim szyldzie z rozetą kwadratową,
  • z blokadą (tzw. klamka łazienkowa),
  • z rozetą na wkładkę patentową.

To przekłada się na bardzo dużą swobodę doboru typu klamki do konkretnych zastosowań. Mogąc wybierać spośród tak zróżnicowanego asortymentu, Klienci sięgają po klamki stylowe zarówno podczas dekorowania wnętrz mieszkalnych, jak i użytkowych różnego przeznaczenia.

Stylowe klamki proponujemy w sprzedaży stacjonarnej (Siedzibą naszego Showroomu i Salonu Sprzedaży jest Warszawa) oraz sprzedaży wysyłkowej. Obok wysokiej jakości klamek do drzwi klasycznych Klientom zapewniamy profesjonalne doradztwo. Nasz Zespół z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania i pomoże wybrać klamki retro, Art Deco czy stare srebro tak, żeby jak najlepiej komponowały się z Twoim wnętrzem i podkreślały jego unikalny charakter.

Zapraszamy na zakupy online!