DND
/
/
DND
DND

KATALOGI

Dnd by Martinelli to renomowany włoski producent klamek, gałek i kołatek najwyższej jakości. Firma została założona ponad 50 lat temu i od tej pory nieustannie się rozwija, ewoluując w zakresie unowocześniania procesów produkcji oraz ulepszania swoich projektów. Pozostając wciąż w rękach potomków założycieli pod nazwą Dnd, marka stawia na innowacyjne i kreatywne pomysły, tworzone na skutek synergicznej współpracy projektantów, rzemieślników i techników.

Klamki Dnd – uniwersalne projekty i ponadczasowe standardy jakości

Kolekcje Dnd czerpią inspiracje z różnych stylów i epok, tworząc szerokie spektrum możliwości. W ofercie firmy znajdziemy projekty zarówno nad wyraz skromne i minimalistyczne, jak i bogato zdobione i przyciągające wzrok, nowoczesne i futurystyczne, a także stylizowane. Współpraca z licznymi cenionymi projektantami sprawia, że klamki Dnd odzwierciedlają różnorodne punkty widzenia i mogą dzięki temu odpowiadać na pragnienia i potrzeby swoich klientów o różnych gustach i preferencjach.

Obszarem, w którym marka Dnd nie zgadza się na żadne kompromisy, jest jakość jej produktów. Klamki Dnd, niezależnie od swojego stylu, produkowane są wyłącznie z wysokiej jakości materiałów. Nad całym procesem produkcji czuwa także sztab specjalistów od kontroli jakości, dzięki czemu firma może poszczycić się certyfikatem ISO 9001 oraz zaoferować na swoje wykończenia (w zależności od ich rodzaju) 10- lub 20-letnią gwarancję. Klamki Dnd przechodzą także dokładne testy wytrzymałości i solidności, dzięki czemu mogą zaoferować Państwu trwałość na bardzo długie lata. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą klamek Koblenz oraz klamek Kuadra.

Produkty DND w naszym sklepie!