COLOMBO DESIGN
/
/
Colombo Design
COLOMBO DESIGN

KATALOGI

 

Klamki Colombo


Colombo Design to marka założona w północnej Italii niewiele ponad ćwierć wieku temu, lecz już szczycąca się doskonałą renomą. Zorientowanie na wysokiej klasy design, inspirowany światowymi trendami i wykonany w duchu klasycznego, włoskiego rzemiosła stanowi jej cechę rozpoznawczą. Imponujący i wszechstronny zespół współpracujących z firmą projektantów sprawia, że klamki Colombo reprezentują różne stylistyczne inspiracje, znajdując swoje miejsce w wielu luksusowych rezydencjach i hotelach na całym świecie.

Włoski styl w Twoim domu – klamki Colombo

Doskonale wzornictwo produktów firmy Colombo sprawia, że dodadzą one stylu każdemu współczesnemu wnętrzu. Klamki Colombo to zarówno inspirowane barokiem, mosiężne, eleganckie elementy, jak i wręcz futurystyczne, unikatowe formy wykonane z nowoczesnych materiałów. To, co łączy projekty marki to klasa, wyrafinowanie i dbałość o najmniejsze detale. Ich dodatkowym wyróżnikiem jest również trwałość i wszechstronność. Znajdą tu coś dla siebie przede wszystkim miłośnicy doskonałego stylu i oryginalnego designu, dwóch cech, które są ponadczasowe i uniwersalne. To dlatego produkty Colombo Design stanowią inspirację dla wielu architektów i projektantów.

Projektanci marki nie zapominają o funkcjonalności – klamki Colombo wyposażone są w tym względzie w najlepsze, nowoczesne rozwiązania. Jedną z misji firmy jest też ukierunkowanie na ekologiczne pozyskanie materiałów i procesy produkcji, przy jednoczesnym zachowaniu doskonałej jakości wyrobów. Kupując produkty Colombo, wspierają Państwo zatem zrównoważony design. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą klamek Enrico Cassina oraz klamek Glass Design.

Produkty COLOMBO DESIGN w naszym sklepie!