Klamki z drewnem i skórą

Klamki z drewnem

Drewno to popularny materiał konstrukcyjny i wykończeniowy. Towarzyszy człowiekowi od wieków, cały czas zaskakując oferowanymi możliwościami i coraz większym spektrum zastosowań. Klamki z drewnem to oryginalne projekty wnętrzarskie dedykowane do luksusowych wnętrz klasycznych i nowoczesnych. Wykończona wysokogatunkowym drewnem rączka pięknie prezentuje się na tle drewnianych drzwi  o naturalnym usłojeniu, jak i drzwi lakierowanych. Zależnie od pożądanego efektu wizualnego klamki możemy dobierać pod kolor skrzydła drzwiowego lub na zasadzie kontrastu.

Proponowane przez nas modele charakteryzują się precyzyjnym wykonaniem, co przekłada się na każdy aspekt wyrobu – jego kunszt, jakość i trwałość. Drewno zastosowane do wyrobu klamek zostało specjalnie zaimpregnowane, dzięki czemu nie ciemnieje podczas codziennego użytkowania i przez długi czas zachowuje swoje naturalne piękno.

Klamki ze skórą

Surowa skóra jest powszechnie kojarzona z męskim wystrojem wnętrz. Jednak to tylko stereotyp. Klamki ze skórą doskonale prezentują się zarówno w przestrzeniach mieszkalnych, jak i użytkowych. Cechuje je ponadczasowa elegancja, oryginalny design oraz wysoka trwałość. Modele dekorowane skórą dodają wnętrzu osobowości, podkreślają jego minimalistyczny charakter i elegancję. Klamki ze skórą możesz z powodzeniem łączyć z wystrojem klubowym, skandynawskim oraz industrialnym.

Proponujemy klamki skórzane w różnych kolorach i wariantach wykończenia, z dekoracyjnym przeszyciem i bez przeszycia. Oferujemy klamki na szyldach okrągłych i kwadratowych z blokadą i bez. Cechuje je wysoka precyzja wykonania oraz specjalne zabezpieczenie skóry na rączce, dzięki czemu materiał nie ciemnieje i nie odbarwia się z biegiem czasu.  

Nowoczesne klamki z wysokogatunkowym wykończeniem

Starając się jak najlepiej dopowiadać na potrzeby i oczekiwania Klientów oferujemy nowoczesne klamki pochodzące z najnowszych kolekcji znanych i cenionych producentów. To wysokiej klasy projekty powstające na bazie precyzyjnie wyselekcjonowanych materiałów i dodatków, takich jak drewno czy skóra. Klamki tego typu doskonale wpisują się w oczekiwania stawiane eleganckim i ekskluzywnym wnętrzom. Ich atutem jest oryginalne wzornictwo oraz funkcjonalność. Klamki z drewnem, podobnie jak klamki ze skórą są przyjemne w dotyku i doskonale leżą w dłoni zapewniając komfortowe otwieranie i zamykanie drzwi. Oferowane modele w sposób szczególny polecamy do wnętrz mieszkalnych i użytkowych. Ich wybór to gwarancja doskonałego wrażenia i przyjemności obcowania z wysokiej jakości wyrobami na co dzień.

Zapraszamy na zakupy online!