Klamki złote

Klamki często określa się mianem biżuterii dla drzwi. Obok walorów użytkowych pełnią również funkcję dekoracyjną. Dlatego wybierając klamki do drzwi wewnętrznych warto zwrócić uwagę na ich stylistykę i kolorystykę. Klamki złote doskonale wpisują się w klasyczne, jak i nowoczesne projekty wnętrzarskie, swoją popularność zawdzięczając ponadczasowej elegancji i zróżnicowanemu wzornictwu. 

Oferta złotych klamek do drzwi: Od klasycznych, po nowoczesne wzornictwo i geometryczne formy

Klamki do drzwi w kolorze złotym są często mylnie utożsamiane z przepychem typowym dla wnętrz barkowych. Proponowane przez światowej sławy projektów modele w sposób harmonijny łączą elegancję, klasę i wysublimowanie. Obok modeli bardzo dekoracyjnych w katalogach z łatwością możemy znaleźć wzory minimalistyczne, co w praktyce przekłada się na zastosowanie klamek złotych w bardzo różnych wnętrzach – mieszkalnych, użytkowych i reprezentacyjnych.

Klamki złote są oferowane w różnych wariantach wykończenia:

  • wysoki połysk,
  • półmat,
  • mat,
  • satyna

To przekłada się na duże zróżnicowanie asortymentowe, na które dodatkowo wpływa dostępność różnych typów klamek:

  • tradycyjne z rączką (z blokadą lub bez),
  • gałki,
  • pochwyty,
  • na długim szyldzie,
  • na krótkiej rozecie.

Klamki złote: Sięgnij po eleganckie propozycje dla Twoich przestrzeni

Wybór klamek złotych powinien być podyktowany przede wszystkim stylem aranżacji wnętrza. We wnętrzach klasycznych doskonale sprawdzają się bogato zdobione rączki inspirowane stylem barokowym i rokoko. Podobne modele współgrają również z wnętrzami urządzonymi w stylu glamour. Tutaj obok klamek z dekoracyjnymi rączkami świetnie sprawdzają się także złote gałki. W przypadku wnętrz minimalistycznych warto postawić na gładkie rączki i geometryczne kształty. Do wyboru mamy klamki na długich szyldach i znacznie bardziej popularne obecnie klamki z rozetą okrągłą lub kwadratową.

Osoby poszukujące oryginalnych i nowoczesnych klamek do swoich wnętrz zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem. Posiadamy szeroki wybór najwyższej jakości klamek znanych i cenionych producentów. Ich wybór to gwarancja funkcjonalność, a zarazem trwałości klamki, która przez długi czas zachowuje pierwotne walory estetyczne. Proponowane przez nas złote klamki do drzwi powstają na bazie precyzyjnie wyselekcjonowanych materiałów, co czyni je doskonałą biżuterią dla drzwi w Twoim domu, gabinecie lub lokalu usługowym.

Zapraszamy na zakupy online!