Klamki nowoczesne

Sposób w jaki postrzegamy nowoczesne klamki do drzwi wewnętrznych wykracza daleko poza aspekt funkcjonalny. I choć funkcjonalność klamki czy pochwytu drzwiowego jest dla nas ważna, nie stanowi jedynej determinanty decydującej o wyborze konkretnego produktu. Musi iść w parze z elegancją i zgodnością z aktualnymi trendami.

Nowoczesne klamki do drzwi powstają na bazie precyzyjnie wyselekcjonowanych wysokogatunkowych materiałów. Stal nierdzewna, aluminium, ceramika, drewno, tworzywa sztuczne i połączenia tych materiałów to baza dla ponadczasowych projektów, które cechują się:

  • funkcjonalnością,
  • elegancją,
  • trwałością,
  • niebanalnym wzornictwem.

Jeśli interesują Cię modne klamki do drzwi wewnętrznych polecamy ostatnie kolekcje znanych i cenionych na świecie marek. Ich wybór to gwarancja najwyższej jakości odzwierciedlającej się w kunszcie rzemieślniczym i przemyślanym wzornictwie. Właśnie tak powstają bowiem klamki ekskluzywne, które decydują o charakterze Twoich wnętrz.

Ekskluzywne klamki drzwiowe do wnętrz mieszkalnych i użytkowych

Klamka stanowi pewnego rodzaju wizytówkę. Powinna dobrze leżeć w dłoni i zapewniać komfortowe otwieranie/zamykanie drzwi. Ekskluzywne klamki drzwiowe to zarówno klasyczne, jak i nowoczesne modele, w ramach których znajdziesz klamki na długim szyldzie, klamki na krótkim szyldzie z rozetą i gałki drzwiowe. Wybrane modele wyróżniać się będą bogatym wzornictwem, podczas gdy inne elegancją prostych, geometrycznych form. To stwarza praktycznie nieograniczone możliwości wyboru ekskluzywnych klamek drzwiowych i dopasowania ich do stylu każdego wnętrza.

Dostarczając nowoczesne klamki do drzwi bazujemy na produktach najlepszych światowych producentów. To pozwala nam oferować naprawdę ekskluzywne klamki drzwiowe, które z powodzeniem wpisują się w oczekiwania najbardziej wymagających odbiorców. Naszym asortymentem dowodzimy, że nowoczesne klamki drzwiowe nie muszą być wcale surowe, podobnie jak  ekskluzywne klamki drzwiowe nie muszą się odznaczać przepychem. Klamki nowoczesne proponujemy w wielu modnych kolorach i wariantach wykończenia. Zależnie od realizowanego projektu możemy dostarczyć klamki nowoczesne wykończone na wysoki połysk lub klamki matowe. Posiadamy również bogaty wybór modnych klamek o wykończeniu satynowym.

Ekskluzywne klamki oferujemy w sprzedaży stacjonarnej (Siedzibą naszego sklepu jest Warszawa) i wysyłkowej. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu. Zespół Studio Klamek z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania i pomoże dobrać eleganckie klamki do drzwi wewnętrznych tak, aby najlepiej podkreślały piękno skrzydeł w Twoim domu, biurze, lokalu.

Zapraszamy na zakupy online!